top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Aleksandra Ratajczyk 3 rakietą II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Młodzików !Bez zawodników JKTS Jastrzębie-Zdrój nie mogła by się odbyć żadna ważniejsza wojewódzka impreza. A te organizowane w hali "Omega" przy ul. Harcerskiej 14a zdecydowanie służą naszym zawodniczkom.


W dniu 13 Listopada potwierdziła to Aleksandra Ratajczyk, która w turnieju tym zajęła 3 miejsce. Naszą zawodniczkę pokonała jedynie Klaudia Bąk z RKS Cukrownik Chybie, zwyciężczyni całego turnieju.


W spotkaniu o miejsce na podium nasza zawodniczka pokonała Ewę Bugałę z KRS TKKF Sportowiec Częstochowa.


W turnieju wystąpiła również młodziutka Milena Ratajczyk, która przetarła szlak bojowy i zakończyła rywalizację w przedziale 17-24.Zachęcamy do obejrzenia pełnej fotogalerii z zawodów na naszym facebooku oraz nasz nasz kanał youtube , gdyż jako jedyny klub na Śląsku stale prowadzimy transmisję z Turniejów Wojewódzkich.
Fotogaleria z zawodów:

23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page