top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Anna Kubiak podwójną brązową medalistką Mistrzostw Polski Juniorek!

W zakończonych Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Gliwicach nasze pierwszoroczna juniorka Ania Kubiak zdobyła dwa brązowe medale !


W hali Centrum Sportowo Kulturalne "Łabędź" w Gliwicach nasza zawodniczka zaprezentowała bardzo dobry tenis stołowy. W grze singlowej startując z 10 lokaty zawodniczka Jastrzębia przegoniła wyżej notowane rywalki ostatecznie zajmując miejsce na podium 3 miejsce, niejednokrotnie wygrywając z o 2 lata starszymi przeciwniczkami.


Ania bardzo dobrze zaprezentowała się również, w grze mieszanej dobrze uzupełniając się w grze z Kubą Kwapisiem ( Gorzovia Gorzów Wielkopolski). Nasz mikst zęby połamał sobie na parze mieszanej z dobrze nam znanego MKS Skarbka Tarnowskie Góry w składzie Kuba Stecyszyn i Natalia Szymczyk.


Pozytywnie należy również ocenić występ naszych dziewcząt w grze drużynowej. Mimo, że drużyna w składzie Laura Kałużny i Anna Kubiak grała dobrze, to jednak nie dała rady awansować do turnieju głównego ulegając lepiej w tym dniu grającemu zespołowi KS Bogorii Grodzisk Mazowiecki.A tak oto wygląda podsumowanie wyników naszych zawodniczek:

Juniorki Gra Pojedyncza:

Kubiak Anna miejsce 3

Kałużny Laura przedział 33-48

Weronika Tomczak przedział 49-64


Juniorki Gra Podwójna:


Kubiak Anna przedział 9-16

Kałużny Laura przedział 9-16

Tomczak Weronika przedział 9-16


Gra Mieszana:

Kubiak Anna miejsce 3

Kałużny Laura przedział 17-32

Tomczak Weronika przedział 33-6494 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page