top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Bartłomiej Skórko 3 w Eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów!
To, że Bartek Skórko to zawodnik z potencjałem wiadomo nie od dziś. Potwierdza to znakomita grat Bartka podczas wojewódzkich Eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów.


W drabince do przodu nasz zawodnik, który przypomnijmy jest wciąż jeszcze juniorem ograł kilku starszych i bardziej utytułowanych zawodników, m.in. Marka Kowola, czy występującego w rozgrywkach 1 - ligi mężczyzn Krzysztofa Gumińskiego. Po przegranej w finale z doświadczonym Bartoszem Kwodawskim i przegranej grze od tyłu z Markiem Kowolem Bartek zajął ostatecznie wysokie 3 miejsce.


Drugi z naszych reprezentantów Jakub Łuczka zakończył zmagania w przedziale 25-32.


Wśród Pań najlepiej zagrała Marta Gawliczek. Nasza nowoczesna defensorka zajęła miejsce w przedziale 7-8. Marcelina Wystyrk i Agata Paszek zakończyły rywalizację w przedziale 9-12, Marysia Toborek i Estera Razakowska zakończyły rywalizację w przedziale 13-16. Nadine Brachaczek i Nikola Ratajczyk zajęły miejsca w przedziale 17-24.Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy wyników. A za wsparcie dziękujemy trenerom oraz rodzicom :).91 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page