top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Cztery Medale Jastrzębianek na Mistrzostwach Śląska Seniorek i Seniorów
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Seniorek i Seniorów są już historią, którą będziemy bardzo dobrze wspominać 🏓😆


W szczególności za sprawą Julia Bartoszek , która nie dała szans rywalkom i została Indywidualną Mistrzynią Śląska🏆🥇1️⃣

Nowoczesny defensor ma w sobie coś ze snajpera - nieograniczoną cierpliwość i wybranie dobrego momentu do śmiertelnego ataku👌👍I właśnie taką konsekwentną taktyką nasza zawodniczka najpierw poradziła sobie w półfinale z Natalia Szymczyk z MKS Skarbek Tarnowskie Góry a następnie cierpliwością pokonując Angelika Janik z Klub Tenisa Stołowego Gliwice/Akademia Tenisa Stołowego 👍👍👍Duży sukces nasze zawodniczki osiągnęły również w grze podwójnej 💪💪Po 2️⃣ miejsce i 🥈sięgnęła Anna Kubiak , która w parze z Natalia Szymczyk pokonała w półfinale parę Sabina Wyrobek i Laura Kałużny , które zakończyły kategorię na 3️⃣ miejscu zdobywając 🥉🥉Gratulacje❗️Pełną relację video i wyniki znajdziecie na: http://www.slzts.pl/…/znamy-mistrzow-slaska-w-tenis…/id/840/16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page