top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Dobry Występ Aleksandry RatajczykW zakończonym w ten weekend 3. Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików zorganizowanym w Luboniu z dobrej strony pokazała się Aleksandra Ratajczyk.


Ola wygrała po świetnej grze wygrała swoją grupę i rozpoczęła zmagania w turnieju barażowym. W pierwszej grze pokonała 3:1 Wiktorię Ilcewicz z Sępólna Krajeńskiego. W drugiej rundzie nasza zawodniczka zmuszona była uznać wyższość Martyny Stosio z GKTS Gdańsk.


Ostatecznie nasza zawodniczka zakończyła zmagania w przedziale 17-24.


Dobra forma jest dobrym prognostykiem przed nadchodzącymi Mistrzostwami Polski oraz Mistrzostwami Województwa.Zawodniczce, rodzicom oraz trenerom gratulujemy dobrego występu i życzymy jeszcze większych sukcesów w nadchodzących zmaganiach.7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page