top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

II Liga kobiet - Kolejne mecze naszej drużyny
Miniony tydzień upłynął pod znakiem intensywnych gier naszej drugiej drużyny kobiet. Najpierw przyszło nam się zmierzyć w Częstochowie z rezerwami miejscowego AZS UJD II. Nasza drużyna mecz wygrała 6:4, choć trzeba przyznać, że nie było łatwo. Punkty dla naszych barw zdobyły : Paluch Dorota i Kałużny Laura po 2,5, Tomczak Weronika 1.

Po meczu I ligi kobiet z Nysą rozegrany został zaległy mecz II ligi kobiet, w którym zmierzyły się JKTS II z KTS Gliwice. Apetyty na zwycięstwo były wielkie, ale tym razem nasze młode zawodniczki nie sprostały rywalkom.

Bardzo dobrze zagrała Weronika Tomczak, która pokonała rutynowaną Angelikę Janik 3:1. Mecz miał piękny przebieg, ale równie pięknie zagrała nasza Weronika. Zwycięstwo to na pewno jej duży sukces, jak również dowód, że w ostatnim czasie zrobiła duży postęp w grze.

Dorota Paluch wygrała z Agatą Ciesielską i wespół z Aliną Zborowską dorzuciła jeden punkt w grze podwójnej.


W meczu zagrały jeszcze Anna Kubiak, Laura Kałużny i Nadia Kloczkowska, ale nie udało im się wygrać swoich pojedynków.

47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

टिप्पणियां


bottom of page