top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Jastrzębianki z potencjałem

W rozegranych w hali "Omega" Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorek i Juniorów znakomicie zaprezentowały się juniorki Jastrzębskiego Klubu Tenisa Stołowego!


Pod czujnym okiem trenera Tomasza Pisarczyka Jastrzębianki w składzie Anna Kubiak i Laura Kałużny nie tylko awansowały do Drużynowych Mistrzostw Polski , lecz również pokonały turniejową jedynkę tych zawodów MKS Skarbek Tarnowskie Góry w składzie Klaudia Franaszczuk, Natalia Szymczyk i Julia Tomecka!


O sile naszych dziewcząt świadczą również wyniki w startach indywidualnych. W grze pojedynczej na podium znalazła się Anna Kubiak, która w grze o finał przegrała ze swoją partnerką deblową Natalią Szymczyk.W grze podwójnej Ania wraz z Natalią zdobyły srebrny medal ulegając jedynie parze Tomecka / Franaszczuk . Na podium gry podwójnej znalazły się również Laura Kałużny oraz Weronika Tomczak, które w grze o podium przegrały również z parą Tomecka / Franaszczuk zdobywając brązowy medal.

Ostatnim medalowym akordem tego turnieju był brąz Anny Kubiak w grze mieszanej zdobyty wspólnie z Oliwerem Gwizdonem.Czy nasze juniorki pójdą w ślady młodzieżówe-k i przywiozą do Jastrzębia-Zdroju medale Mistrzostw Polski ? Przekonamy się już w dniach 08-11 Października w Gliwicach.

118 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page