top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Jastrzębski Klub Tenisa Stołowego 3 Klubem na Śląsku w rozgrywkach Ligowych oraz Pucharowych!
Końca dobiegł kolejny pracowity i owocny dla naszego klubu sezon. Ostatnio dokonywaliśmy podsumowania na poszczególnych szczeblach rozgrywek ligowych. Dziś przyszedł czas na podsumowanie łączne w kategorii rozgrywek Ligowych i Pucharowych, w klasyfikacji ogólnej Klubów Województwa Śląskiego oraz klasyfikacji złotych punktów - dotyczącej wyników zawodników w kategoriach młodzieżowych. Wszystkie 3 klasyfikacje prowadzone są przez Śląski Związek Tenisa Stołowego. Uroczyste podsumowanie sezonu 2022/2023 na którym wręczono wyróżnienia odbyło się 10 czerwca w Gliwicach w Centrum Sportowo-Kulturalnym "Łabędź".


Na podium nasz klub znalazł się w jednej kategorii - podsumowaniu Rozgrywek Ligowych i Pucharowych zdobywając brązowy medal. Klasyfikację wygrał Klub Tenisa Stołowego Gliwice, a drugie miejsce zajął MKS Skarbek Tarnowskie - Góry.Również w dwóch pozostałych kategoriach nasz klub został sklasyfikowany wysoko, chociaż na nieco pechowym czwartym miejscu, tuż za podium.


W kategorii złotych punktów - współzawodnictwie dzieci i młodzieży zwyciężył Ośrodek Szkolenia MKS Czechowice - Dziedzice, drugie miejsce zajął Klub Tenisa Stołowego Gliwice, a trzecie MKS Skarbek Tarnowskie Góry.Kategoria Klasyfikacji Ogólnej Klubów to zwycięstwo Klubu Tenisa Stołowego Gliwice, który wyprzedził drugi MKS Skarbek Tarnowskie - Góry oraz trzeci Ośrodek Szkolenia MKS Czechowice-Dziedzice.Cieszymy się, że nasz klub niezmiennie utrzymuje się w czołówce Województwa Śląskiego we wszystkich klasyfikacjach klubowych, klasyfikacje te stanowią bowiem odzwierciedlenie pracy zawodników, trenerów oraz wsparcia rodziców, sponsorów i działaczy Klubu w rozwój Tenisa Stołowego w Jastrzębiu Zdroju.


Nagrody w imieniu naszego Klubu odebrał Prezes JKTS Jastrzębie-Zdrój Roman Fajkus , który również działa aktywnie jako Wiceprezes Śląskiego Związku Tenisa Stołowego, za uzyskanie tych trofeów dziękujemy zawodnikom, trenerom, działaczom sponsorom i przyjaciołom oraz osobom wspierających nasz klub. Gratulacje!46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page