top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

JKTS Jastrzębie II Zdrój ze srebrnym medalem rozgrywek 2 ligi kobiet!


JKTS II to konglomerat złożony z doświadczonych zawodniczek i ambitnej młodzieży Jastrzębia -Zdroju

Z uwagi na epidemię choroby Covid-19 władze Polskiego Związku Tenisa Stołowego i Śląskiego Związku Tenisa Stołowego zdecydowały się zakończyć rozgrywki ligowe. Dla zawodniczek naszej drugiej drużyny oznacza to, że sezon ligowy zakończył się oraz że zakończyliśmy go zajmując 2 miejsce na podium, które w sezonie 2019/2020 wręcz przynależy do naszych drużyn!


Weronika Tomczak w akcji

Nasz młody zespół złożony z młodych zawodniczek stanowiących zaplecze 1 ligi oraz doświadczonych weteranek odnoszących sukcesy na arenie ogólnopolskiej zagrał bardzo dobry sezon, plasując się na drugim miejscu tabeli tuż za liderem z Gliwic.


Nasze rezerwy

W stosunku do Gliwiczanek dziewczyny straciły 5 punktów. Co ciekawe, mieliśmy również o 1 oczko mnie w stosunku do rezerw MKS Skarbka Tarnowskie Góry, jednak z uwagi na mniejszą liczbę rozegranych spotkań (13 do 14), pokonaliśmy Tarnogórzanki z uwagi na wyższy współczynnik Ratio.


Wyniki wraz w wyjaśnieniem są dostępne na stronie Śląskiego Związku Tenisa Stołowego.

Czy w przyszłym sezonie naszym rezerwom uda się zawalczyć o występy na arenie ogólnopolskiej ? Przekonamy się!. Z całą pewnością będą to ciekawe rozgrywki.


A już teraz możecie zobaczyć wybrane spotkania rozgrywane przez naszą drugą drużynę na podstronie JKTS TV.


Z uwagi na epidemię choroby Covid - 19 władze Polskiego Związku Tenisa Stołowego oraz Śląskiego Związku Tenisa Stołowego zdecydowały się zakończyć rozgrywki ligowe. Dla zawodniczek 2 ligi Śląsko - Opolskiej oznacza to, że sezon ligowy został zakończony...

52 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page