top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

JKTS Jastrzębie-Zdrój III w rozgrywkach II Ligi KobietJakiś czas temu pisaliśmy o udanym sezonie zespołu JKTS Jastrzębie-Zdrój II. Dziś poświęcimy jeszcze chwilkę naszym rezerwom również reprezentującym nasz klub w rozgrywkach II Śląsko-Opolskiej Ligi Kobiet.


Będąca konglomeratem doświadczonych weteranek, oraz wchodzących na pingpongowy rynek młodziutkich tenisistek drużyna dobrze się spisała w sezonie 2022/2023 zajmując 5 miejsce w tabeli , czyli dokładnie pośrodku stawki.


W skład zespołu wchodziły Dorota Paluch, Alina Zborowska, Aleksandra oraz Kamila Ratajczyk i Nadine Brachaczek.


Najskuteczniejszą zawodniczką w drużynie okazała się Dorota Paluch, która wygrała 18 pojedynków a przegrała zaledwie 4. Z młodych zawodniczek najlepiej spisała się Nadine Brachaczek , która wygrała 8 pojedynków, a przegrała 16. Nasze młode zawodniczki zdobyły niezbędne doświadczenie , które zaprocentuje w przyszłości, z kolei doświadczone weteranki przygotowały się do kolejnej edycji Mistrzostw Polski Weteranów, które w dniach o 16 do 18 czerwca 2023 odbędą się w Gliwicach i stanowią naszą nadzieję medalową.


Gratulujemy walki , systematycznej pracy i ambicji zarówno tym starszym jak i młodszym reprezentantkom naszego klubu, a trenerom i rodzicom dziękujemy za systematyczną pracę i wsparcie swoich pociech.33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page