top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

JKTS Jastrzębie-Zdrój tuż za podium Wojewódzkiego Etapu Pucharu Polski KobietW dniu 15 Marca 2023 roku nasz klub był gospodarzem Finału Wojewódzkiego Pucharu Polski w Tenisie Stołowym.


W zawodach brały udział 4 najlepsze żeńskie drużyny Województwa Śląskiego w Tenisie Stołowym, a wśród nich zespół JKTS Jastrzębie II Zdrój.


W spotkaniu półfinałowym nasz zespół zmuszony był uznać wyższość pierwszej drużyny MKS Skarbka Tarnowskie Góry. Co pozostawiło naszym Paniom możliwość gry o 3 miejsce. W drugim półfinale KTS Gliwice pokonał zespół z Ośrodka Szkolenia MKS Czechowice-Dziedzice.


W finale MKS Skarbek Tarnowskie Góry pokonał po zaciętej walce KTS Gliwice zapewniając sobie awans do ogólnopolskiej edycji Pucharu Polski. Natomiast nasze dziewczyny zajęły 4 miejsce przegrywając po walce z młodą ambitną drużynę z Ośrodka Szkolenia Tenisa Stołowego MKS Czechowice-Dziedzice.


Wszystkim Drużynom gratulujemy sportowej rywalizacji i dziękujemy za udane sportowe widowisko :) .


Gratulacje dla naszych Pań, rodziców i trenera Tomasza Piekarczyka za ambicję i wolę walki , która zaprowadziła je aż do Finału Wojewódzkiego Pucharu Polski.Fotogaleria by Szymon Mitręga89 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page