top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Paszek i Wyrobek na Podium Mistrzostw Śląska Seniorów!

Zawodniczki JKTS Jastrzębie - Zdrój nie zawiodły kibiców i zdobyły medale w tegorocznych Mistrzostwach Śląska Seniorek i Seniorów, które odbyły się 09.06.2019r. w Łaziskach Górnych.

Debel Agata Paszek - Sabina Wyrobek tak skuteczny w rozgrywkach ligowych nie zawiódł i tym razem, docierając aż do finału zawodów i zdobywając srebrny medal. Dopiero w grze finałowej jastrzębianki musiały uznać wyższość Julii Tomeckiej i Klaudii Franaszczuk, debla zawodniczek MKS Skarbka Tarnowskie Góry, który w tym roku walczył o wejście do Ekstraklasy.

Dwa brązowe krążki dołożyła Agata Paszek , która w półfinale singla przegrała z inną zawodniczką z Tarnowskich Gór Natalią Szymczyk , a w grze mieszanej w parze z defensywnie grającym Mateuszem Trelą również w półfinale uległa Natalii Szymczyk i Jakubowi Stecyszynowi z TS Kuźnia Martex Rybnik.

Nasze dziewczyny mają potencjał by wygrywać z najlepszymi. Przed naszymi juniorkami i kadetkami ostatni w tym roku sprawdzian w Finale Śląskiej Ligi Juniorek i Juniorów w Gliwicach, a później zasłużony odpoczynek i przygotowania do nowego sezonu oraz rozgrywek 1 Ligi Kobiet.

Pełna relacja z zawodów dostępna jest na stronie Śląskiego Związku Tenisa Stołowego: