top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

JKTS Jastrzębie-Zdrój tuż za podium Wojewódzkiego Etapu Pucharu Polski Kobiet

W dniu 15 Marca 2023 roku nasz klub był gospodarzem Finału Wojewódzkiego Pucharu Polski w Tenisie Stołowym.

W zawodach brały udział 4 najlepsze żeńskie drużyny Województwa Śląskiego w Tenisie Stołowym, a wśród nich zespół JKTS Jastrzębie II Zdrój.

W spotkaniu półfinałowym nasz zespół zmuszony był uznać wyższość pierwszej drużyny MKS Skarbka Tarnowskie Góry. Co pozostawiło naszym Paniom możliwość gry o 3 miejsce. W drugim półfinale KTS Gliwice pokonał zespół z Ośrodka Szkolenia MKS Czechowice-Dziedzice.

W finale MKS Skarbek Tarnowskie Góry pokonał po zaciętej walce KTS Gliwice zapewniając sobie awans do ogólnopolskiej edycji Pucharu Polski. Natomiast nasze dziewczyny zajęły 4 miejsce przegrywając po walce z młodą ambitną drużynę z Ośrodka Szkolenia Tenisa Stołowego MKS Czechowice-Dziedzice.

Wszystkim Drużynom gratulujemy sportowej rywalizacji i dziękujemy za udane sportowe widowisko :) .

Gratulacje dla naszych Pań, rodziców i trenera Tomasza Piekarczyka za ambicję i wolę walki , która zaprowadziła je aż do Finału Wojewódzkiego Pucharu Polski.