top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

JKTS na I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Seniorek i Seniorów
W utrudnionych przez epidemię choroby Covid-19 warunkach nasze zawodniczki i zawodnicy przystąpili do rywalizacji w ramach I Wojewódzkiego Turnieju kwalifikacyjnego Seniorek i Seniorów w Łaziskach Górnych.


Z udziału w zawodach zwolniona była Julia Bartoszek , która na 1 Grand Prix Polski Seniorów zakwalifikowała się z listy.


Mimo, że nasze zawodniczki nie zajęły miejsc na podium występ możemy uznać za przyzwoity. Tuż za podium uplasowały się bowiem 2 zawodniczki JKTS-u Agata Paszek oraz Angelika Janik. Na przedziale 13-16 rywalizację zakończyła Anna Kubiak.


Pozostałe nasze zawodniczki zajęły lokaty:

17-24 Sabina Wyrobek

25-32 Laura Kałużny

25-32 Nadine Brachaczek


W przypadku Panów mieliśmy dwóch przedstawicieli. Dobry turniej rozgrał Bartłomiej Skórko , który zajął miejsce w przedziale 17-24 (w turnieju startowało około 80 seniorów) a Jakub Łuczka zakończył rywalizację w przedziale 65-96.


Niektóre z gier naszych zawodników i zawodniczek możecie zobaczyć na:

83 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page