top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

JKTS Wiceliderem 1 - Ligi Kobiet!Sezon centralnych rozgrywek ligowych z uwagi na epidemię choroby Covid - 19 został zakończony. Nasza pierwsza drużyna po 15 kolejkach zakończyła rozgrywki na 2 miejscu jako wicelider tabeli!Julia Bartoszek gra nie tylko skutecznie, ale i widowiskowo!

Nasze dziewczyny przez cały sezon pracowały na ten wynik. Mimo konieczności grania szerokim składem, głównie z uwagi na kontuzję, od Grudnia nie mieliśmy możliwości wystawienia w spotkaniach Renaty Gumuli, , a jej miejsce w drużynie zajęły 15-letnie Anna Kubiak i Laura Kałużny, które odnalazły się w nowej roli i zdobywały punkty dla naszej drużyny.


Dobry tenis pokazała również Sabina Wyrobek

Liderką naszej drużyny została 18-letnia Julia Bartoszek, która wygrał 21 z 29 pojedynków. Imponuje również bilans Renaty Gumuli, która triumfowała w 9 na 10 gier. – Na przestrzeni sezonu Julia wyrosła na liderkę drużyny. Wszystkie zawodniczki pokazały prawdziwie "jastrzębski" charakter, wychodząc w trakcie sezonu z wielu trudnych sytuacji.


Szeroka kadra JKTS Jastrzębie-Zdrój

Nasz bilans w tym sezonie to 10 zwycięstw, 2 remisy i tylko 3 porażki. Co najistotniejsze jako jedyni byliśmy w stanie pokonać lidera z Wrocławia, wygrywając aż 8:2 we własnej sali.Dziewczyny w czasie sezonu wyszły z wielu trudnych sytuacji


Rozgrywki ligowe w naszym kraju przez pandemię COVID-19 zostały wstrzymane, a JKTS Jastrzębie Zdrój zajęło drugie miejsce. W przeszłości jastrzębska drużyna wywalczyła cztery złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski. Od wielu lat staramy się odbudować tenis stołowy w naszym mieście i mamy nadzieję, że wkrótce wrócimy do najlepszej polskiej ligi tenisa stołowego odnosząc wysokie sukcesy.


Szczegółowe wyniki naszej drużyny znajdziecie na stronie PZTS.


Zachęcamy do odwiedzenia podstrony JKTS TV , gdzie możecie jeszcze raz zobaczyć nasze dziewczyny przy stole :).


Fotogaleria z rozgrywek 1 ligi kobiet:73 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page