top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Juniorki JKTS-u biorą wszystko.
Juniorki JKTS-u w dniu 19.09.2020 roku w Łaziskach Górnych wzięły udział w eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorek w tenisie stołowym i zgarnęły dwa pierwsze miejsca, punktowane awansem do krajowego czempionatu.

Klasą dla siebie była 16-to letnia Kałużny Laura, która w zawodach nie przegrała nawet seta i oczywiście zajęła pierwsze miejsce. W grze Laury widać już dużą dojrzałość, pewność siebie, potrafi zagrać w różnych tempach, plastikowa piłeczka po prostu jej się słucha.

Dużo bardziej musiała się napracować Tomczak Weronika, która niespodziewanie przegrała od razu pierwszy mecz i tylko dzięki formule turnieju, że grało się do dwóch przegranych meczy, grała dalej i od tyłu zajęła drugie miejsce. Mając przysłowiowy nóż na gardle musiała wygrać wszystko i wygrała. Z tego zresztą słyną zawodniczki i zawodnicy JKTS-u, że grają do końca i żadna presja ich nie zraża, a im wyższa stawka tym lepiej grają.W zawodach wystartowała jeszcze Kloczkowska Nadia, 17-to letnia kolejna nasza juniorka, ale po drodze musiała zmierzyć się ze swoimi klubowymi koleżankami, które były minimalnie od niej lepsze.Wielce zadowoloną minę miała Roman Fajkus, Prezes JKTS-u, który bardzo liczył na swoje zawodniczki i się nie zawiódł. Zdaniem Prezesa nasze wszystkie zawodniczki są bardzo dobrze przygotowane do sezonu, zresztą bardzo mocno pracowały od maja do września, zaliczając dwa, a nawet trzy treningi dziennie. Wykonana solidna praca na treningach daje efekty, a na grę naszych zawodniczek i zawodników patrzy się z prawdziwą przyjemnością.

92 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page