top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Kolejne Mistrzostwa Polski Weteranów - kolejne zdobycze medaloweOd kilku lat Dorota Paruch i Alina Zborowska dostarczają naszemu klubowi licznych zdobyczy medalowych z różnego rodzaju Mistrzostw i Turniejów kategorii weteranów.


Na tegorocznych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w dniach 16-18 czerwca 2023 roku w Centrum Sportowo - Kulturalnym "Łabędź" nasz klub wzbogacił się o 4 kolejne krążki.


Dorota Paluch okazała się berzkonkurencyjna w grze pojednczej, pokonując wszystkie rywaliki i zostając Mistrzynią Polski Weteranek 2022/2023. Na najniższym stopniu podium

po bardzo dobrej grze znalazła się Alina Zborowska.


Tegoroczne Mistrzostwa Polski Weteranów, to także sukces naszych zawodniczek w grze podwójnej. Nasz duet całe zawody grał jak z nut, a jedyna porażka dokonała się dopiero w finale, co zawowocowało zdobyciem wicemistrzostwa Polski i dwóch srebrnych krążków.


Szczegółowe wyniki zawodów i fotogalerię ze zmagań zamieszczamy poniżej, a naszym Paniom życzymy aby wieczna młodość i siła, dzięki której dodają liczne trofea do naszej klubowej ciągle powiększającej się kolekcji trwały nieprzerwanie.


Gratulacje !

32 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page