top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Maria Toborek 17 - Kadetką w Polsce podczas I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów



W dniach od 07 do 09 Października 2022 nasze kadetki dzielnie walczyły w rajmach I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów w Krakowie.


W odbywającym się na obiekcie KS Bronowianki Kraków turnieju najlepiej z naszych zawodniczek zaprezentowała się utalentowana Maria Toborek. Nasza zawodniczka na etapie grupowym turnieju głównego nie pozostawiła żadnych złudzeń przeciwniczkom pewnie wygrywając grupę.


Na drodze do zajęcia wyższego przedziału pogromczynią naszej zawodniczki stała się Patrycja Borowska, która pokonała Marysię po zaciętym meczu 3:1.


W grze o przedział 17-24 nasza zawodniczka pokonała 3:1 Kingę Mikulską z ULKS Moszczenica kończąc rywalizację na wspomnianym wyżej przedziale.


Duże brawa należą się drugiej z reprezentantek naszego klubu Nikoli Ratajczyk, która do Turnieju Głównego weszła poprzez wygranie turnieju eliminacyjnego. Nasza Zawodniczka w eliminacjach pewnie wygrała grupę, a w meczu pucharowym o wejście do turnieju głównego pokonała Małgorzatę Cichońską z UKS Alfa Gostynin.


W turnieju głównym Nikola po ambitnej walce zajęła 3 miejsce w grupie i w turnieju pocieszenia przystąpiła do walki o przedział 33-40. Mimo ambitnej postawy zmuszona była uznać wyższość Natalii Bartoszko i ostatecznie zakończyła zmagania w przedziale 41-48.


W turnieju eliminacyjnym dzielnie walczyła również nasza 3 zawodniczka Aleksandra Ratajczyk, jednak zajęcie 2 miejsca nie wystarczyło niestety na awans do turnieju głównego.


Wszystkim zawodniczkom, rodzicom i trenerom gratulujemy ambitnej postawy i walki do ostatniej kropli potu :)


44 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page