top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Maria Toborek Brązową medalistką Mistrzostw Polski Kadetów w grze podwójnej!Znakomite wieści płyną ze Świdwina w którym w dniach od 11 do 14 maja zostały rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów w Tenisie Stołowym.


Maria Toborek w parze z Julią Zyną reprezentującą obecnie KU AZS UE Wrocław dotarły aż do półfinału zdobywając brązowe medale Mistrzostw Polski Kadetek. W półfinale nasza para uległa po walce jedynie Mistrzyniom Polski Mileną Gaj i Izabelą Perz z reprezentującymi UKS Gryf Gdów. Gratulacje!


Druga z naszych reprezentantek Nikola Ratajczyk w parze z Leną Dołżycką z Krzemień Ustrzyki Dolne zajęły w grze podwójnej miejsca w przedziale 17-32.


W grze pojedynczej Marysia Toborek zajęła miejsce w przedziale 17-24, z kolei Nikola Ratajczyk zakończyła rywalizację w przedziale 25-32.


Nasze Panie wzięły również udział w rywalziacji w grze mieszanej. Marysia Toborek w parze z Karolem Kuflem z LITS Meble Anders Żywiec zakończyli rywalizację w przedziale 25-32. Na dokładnie tym samym przedziale rywalziację zakończyła Nikola Ratajczyk z Jakubem Szymikiem.


W grze drużynowej naszym Paniom nie udało się awansować do najlepszej 8 w kraju.


Obecność w czołówce ogólnopolskiej i sukcesy medalowe naszych zawodniczek bardzo nas cieszą. Gratukujemy trenerom, zawodniczkom i rodzicom i dziękujemy ciężkiej pracy podczas całego sezonu - brawo !32 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page