top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Ola Ratajczyk na Mistrzostwach Polski Młodzików !


Żadna duża impreza pingpongowa nie może odbyć się bez udziału zawodniczek JKTS Jastrzębie-Zdrój :). Nie inaczej stało się w przypadku Mistrzostw Polski Młodzików, na których reprezentowała nasz klub Aleksandra Ratajczyk.


Już sama obecność wśród najlepszych zawodniczek w kraju to wyznacznik umiejętności i poziomu gry, a Ola chociaż medalu nie zdobyła zagrała przyzwoity turniej.


W grze pojedynczej nasza zawodniczka po wygranej w pierwszej utraciła nadzieje medalowe po przegranej 0:3 z Zuzanną Piekarczyk z MKS Skawa Wadowice, późniejszą brązową medalistką turnieju. W grze o przedział 17-24 Ola po zaciętej walce nie zdołała przełamać Klaudii Bąk z RKS Cukrownik Chybie i przegrywając 2:3 uplasowała się w przedziale 25-32 Mistrzostw Polski Młodzików co jest przyzwoitym wynikiem.


W grze podwójnej Ola grając w parze z Anną Rogalą doszły do najlepszej 16 w kraju, ostatecznie zajmując miejsce w przedziale 9-16.


Gratulujemy zawodniczce, rodzicom oraz trenerom ciężkiej pracy podczas całego sezonu i liczymy , że w przyszłym będzie jeszcze lepiej.

32 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


bottom of page