top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Podsumowanie 3 Grand Prix Polski Juniorów w wykonaniu zawodniczek i zawodników JKTS Jastrzębie-Zdrój

W dniu 05 marca 2023 roku zakończyło się 3. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym rozegrane w Rzeszowie.

Z dobrej strony pokazał się na nim nasz junior Bartłomiej Skórko, który w grach grupowych zajął wysokie 3 miejsce. Następnie w 2 rundzie turnieju barażowego po dobrej grze nasz junior uległ 1:3 Arturowi Gromkowi reprezentującemu Warmię Lidzbark Warmiński , co dało naszemu zawodnikowi miejsce w przedziale 17-24.

W turnieju głównym wystąpiły Laura Kałużny oraz Marysia Toborek, która przypomnijmy jest jeszcze kadetką.

Laura zajęła 6 miejsce w grupie, w a turnieju barażowym zmuszona była uznać wyższość Katarzyny Rajkowskiej reprezentującej klub Olimpijczyk Jeżewo, tym samym zajmując miejsce 25-32.

Maria Toborek odpadła na etapie grupowym (kategoria II) zajmując 4 miejsce, co nie było premiowane awansem do fazy pucharowej.

Zawodnikom , rodzicom oraz trenerom gratulujemy wyników. Przed nami eliminacje i Mistrzostwa Polski oraz Województwa.