top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Relacja z Indywidualnych Mistrzostw Polski JuniorówWracamy jeszcze na chwilę do Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów rozegranych w Zielonej Górze w dniach od 27 do 30 kwietnia 2023 roku.


Wśród najlepszej 64 zawodniczek i zawodników w naszym kraju znaleźli się Laura Kałużny oraz Bartłomiej Skórko.W Grze Indywidualnej Laura ukończyła zawody w przedziale 17-24, przegrywając w turnieju głównym z Karoliną Hołdą z UKS Dojilidy Białystok.


W grze podwójnej z parze z Ewą Krakowiak nasza zawodniczka zakończyła zmagania w przedziale 25-32. Również turniej gry mieszanej rozgrywany w parze z Miłoszem Sawczakiem zakończył się w przedziale 25-32.
Bartek Skórko w grze Indywidualnej podobnie jak Laura zajął miejsce w przedziale 17-24. W turnieju głównym nasz zawodnik zmuszony był uznać wyższość reprezentanta MRKS Gdańsk Rafała Fornela.


W grze podwójnej Bartek w parze z Dawidem Chilickim z UKS Dojilidy Białystok po dobrej grze zakończyli zmagania w przedziale 9-16. Z kolei w grze podwójnej mieszanej w parze z Emilią Skubą z KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki Bartek zajął miejsce w przedziale 17-32.


Turniej Mistrzostw Polski zrzesza najlepszych zawodników i zawodniczki w kraju, gratulujemy reprezentantom naszego klubu odniesionych zwycięstw i przynależności do grona najlepszych zawodników w kraju.34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page