top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Zawodnicy JKTS Jastrzębie-Zdrój blisko podium
Udany występ zaliczyli zawodnicy i zawodniczki Jastrzębskiego Klubu Tenisa Stołowego podczas II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Seniorek i Seniorów w Łaziskach Górnych rozegranego w dniu 15.01.2022r.


Najbliżej strefy medalowej uplasowała się będąca jeszcze juniorką Laura Kałużny, która uplasowała się w przedziale 5-6 tuż za turniejowym podium.


Dobry występ w turnieju zanotowały również Agata Paszek oraz Marta Gawliczek, które zakończyły rywalizację w przedziale 7-8. Marcelina Wystyrk zajęła miejsce w przedziale

9-12, wracająca do zdrowia po chorobie Estera Razakowska zakończyła turniej na miejscach 13-16, a młodziutka będąca jeszcze kadetką Maria Toborek zakończyła rywalizację w przedziale 17-24.


Wśród seniorów z dobrej strony pokazał się utalentowany Bartłomiej Skórko, który w kategorii seniorów zajął wysoki przedział 7-8. Jakub Łuczka zakończył rywalizację w przedziale 25-32.


Naszych zawodników na hali wspierali Tomasz Piekarczyk oraz Prezes Roman Fajkus.


Wszystkim zawodnikom, rodzicom oraz trenerom gratulujemy wyników i liczymy na jeszcze lepsze rezultaty w przyszłości.Fotogaleria by Kazimierz Kuchta73 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page