top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Zawodniczki JKTS Jastrzębie-Zdrój na Narodowym dniu Tenisa Stołowego
W dniu 12 Listopada w Centrum Sportowo Kulturalnym "Łabędź" w Gliwicach odbył się turniej okolicznościowy z okazji Narodowego Dnia Tenisa Stołowego.


Z tej okazji poza licznymi atrakcjami przygotowanymi przez Klub Tenisa Stołowego Gliwice oraz Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Śląskiego Związku Tenisa Stołowego .


W turniejach pozytywnie zaznaczyły obecność nasze zawodniczki.


W kategorii U-13 (do 13 lat) z pozytywnej strony pokazała się Aleksandra Ratajczyk, która w rywalizacji z chłopcami zajęła miejsce w przedziale 13-16. Dzielnie wspomagał ją jej siostra Milena Ratajczyk, która zajęła miejsce w przedziale 17-24.


W kategorii U-18 (do 18 lat) również w rywalizacji brały udział nasze zawodniczki. Szczególnie dobry wynik osiągnęła Marysia Toborek, która jako jedyna kobieta, będąc jeszcze kadetką znalazła się w strefie medalowej rywalizując niejednokrotnie ze starszymi chłopakami. Całkiem nieźle w tej kategorii zagrały również Nikola Ratajczyk , która zakończyła rywalizację w przedziale 7-8 i Kamila Ratajczyk, która turniej zakończyła w przedziale 9-12. Kamila Ratajczyk zajęła miejsce w przedziale 17-24.


W kategorii Open wzięło udział aż 6 zawodniczek z naszego klubu. Najlepszy wynik osiągnęła Marta Gawliczek, która zakończyła rywalizację w przedziale 9-12. Dobry wynik osiągnęła Marcelina Wystyrk kończąc turniej w przedziale 17-24. Maria Toborek oraz siostry Ratajczyk po ambitnej walce zakończyły rywalizację w przedziale 33-48.


Wielkie brawa dla zawodniczek oraz rodziców i trenerów.


Szczegółowe wyniki zawodów:Fotogaleria z zawodów

28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page