top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Znamy Mistrzów Śląska Juniorów w Tenisie Stołowym



W zakończonych w dniu 02 kwietnia 2023 roku w Jastrzębiu-Zdroju Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Śląska poznaliśmy najlepsze drużyny oraz zawodników w tenisie stołowym w naszym województwie.


W zawodach zorganizowanych przez Jastrzębski Klub Tenisa Stołowego przy wsparciu Miasta Jastrzębie-Zdrój oraz Śląskiego Związku Tenisa Stołowego w kategorii drużynowej zwyciężyli:



Juniorki - Gra Drużynowa

1 miejsce MKS Czechowice Dziedzice 2 miejsce MKS Skarbek Tarnowskie Góry 3 miejsce Klub Tenisa Stołowego Gliwice/Akademia Tenisa Stołowego 3 miejsce Jastrzębski Klub Tenisa Stołowego



Juniorzy - Gra Drużynowa

1 miejsce Klub Tenisa Stołowego Gliwice/Akademia Tenisa Stołowego 2 miejsce MUKS Jedynka Pszów 3 miejsce UKS Energia Siewierz 3 miejsce UKS Huragan Sosnowiec


W grze pojedynczej na podium zawodów znaleźli się:



Juniorki:

1 miejsce Weronika Indeka MKS Czechowice-Dziedzice

2 miejsce Laura Kałużny JKTS Jastrzębie-Zdrój

3 miejsce Faustyna Cieślik KS Mysław Mysłowice

3 miejsce Aleksandra Gołębiowska



Juniorzy:

1 miejsce Bartłomiej Skórko JKTS Jastrzębie-Zdrój

2 miejsce Miłosz Piecowski KTS Gliwice

3 miejsce Oskar Sokołowski KTS Gliwice

3 miejsce Michał Łysakowski MUKS Jedynka Pszów


W grze podwójnej juniorek na podium znaleźli się:



Juniorki:

1 miejsce Aleksandra Kuzio/Weronika Indeka MKS Czechowice Dziedzice

2 miejsce Laura Kałużny/Faustyna Cieślik JKTS Jastrzębie-Zdrój/KS Mysław Mysłowice

3 miejsce Aleksandra Gołębiowska/Magdalena Rakowska MKS Tarnowskie - Góry

3 miejsce Julia Kaczmarczyk / Julia Tkocz MKS Skarbek Tarnowskie - Góry



Juniorzy:

1 miejsce Bartłomiej Skórko/Miłosz Piecowski JKTS Jastrzębie-Zdrój/KTS Gliwice

2 miejsce Dawid Gala/Michał Łysakowski KTS Gliwice/MUKS Jedynka Pszów

3 miejsce Oliwier Sokołowski/Oskar Sokołowski KTS Gliwice

3 miejsce Wojciech Wojtaszczyk/Paweł Polok UKS Energia Siewierz/MKS Czechowice Dziedzice


W grze podwójnej mieszanej zwyciężyli:



1 miejsce Paweł Polok/Weronika Indeka MKS Czechowice-Dziedzice

2 miejsce Bartłomiej Skórko/Laura Kałużny JKTS Jastrzębie-Zdrój

3 miejsce Michał Łysakowski/Aleksandra Gołębiowska MUKS Jedynka Pszów/MKS Skarbek Tarnowskie Góry

3 miejsce Miłosz Piecowski / Magdalena Rakowska KTS Gliwice/MKS Skarbek Tarnowskie Góry


Szczegółowe Wyniki Zawodów:


Wszystkim Zawodnikom, trenerom i rodzicom gratulujemy sukcesów, których powtórzenia życzymy na Mistrzostwach Polski.


Fotogaleria z zawodów




33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page