Nasze drużyny i ich aspiracje w sezonie 2019/2020

W sezonie 2019/2020 będą nas reprezentować dwie drużyny kobiece oraz zespół mężczyzn występujący w III lidze mężczyzn.  Poniżej dowiecie się więcej o osobach wchodzących w ich skład, a także aspiracjach i celach każdej z drużyn. W zakładkach menu w każdej chwili możecie sprawdzić terminarz rozgrywek, a także ranking drużynowy indywidualny i deblowy każdego z naszych zespołów. 

           I Liga Kobiet 

 

W sezonie 2019/2020 zespół JKTS I Jastrzębie Zdrój występuje w rozgrywkach I ligi Kobiet grupy południowej.  

Renata Gumula
Sabina Wyrobek
Julia 
Bartoszek
Laura Kałużny
Agata Paszek
Patrycja Mikołajec
Anna
Kubiak
Weronika 
Tomczak
           II Liga Kobiet

Zespół Śląsko - Opolskiej  II Ligi Kobiet zrzesza głównie młode i ambitne zawodniczki, zdobywające doświadczenie i przygotowujące się do turniejów indywidualnych oraz przyszłej rywalizacji w zawodowej lidze tenisa stołowego kobiet. 

           III Liga Mężczyzn  

 

Męska drużyna Jastrzębskiego Klubu Tenisa Stołowego to konglomerat młodych ambitnych zawodników zasłużonych na arenie ogólnopolskiej w kategoriach młodzieżowych oraz doświadczonych weteranów od lat zakochanych w tenisie stołowym. Celem drużyny w sezonie 2019/2020 jest utrzymanie się w rozgrywkach III Ligi mężczyzn.

 - PROFESJONALNE TRENINGI - WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁĄ SPORTOWĄ -  - DOŚWIADCZONA KADRA TRENERSKA -  INFRASTRUKTURA DO UPRAWIANIA TENISA STOŁOWEGO

Projekt i wykonanie Szymon Mitręga 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now