top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Mitręga

Relacja z 2. Grand Prix Polski Juniorów

Poświęćmy chwilę i zobaczmy jak poszło naszym zawodnikom w II Grand Prix Polski Juniorów w Ostródzie.

Zacznijmy od początku. W turnieju eliminacyjnym o awans do Turnieju Głównego II Grand Prix Polski Juniorów walczyły Maria Toborek oraz Nadine Brachaczek. Obie grały dobrze, obie w fazie grupowej zajęły pierwsze miejsce. Na etapie pucharowym turnieju w bezpośrednim meczu o awans zwycięstwo odniosła Maria Toborek, która pokonała Agnieszkę Piłat z LUKS Chełmno.

W spotkaniu o awans po walce z turnieju odpadła Nadine Brachaczek, która 0:3 przegrała z Dorotą Sass z MUKS Start Nadarzyn.

Tym sposobem w turnieju głównym mieliśmy 3 reprezentantów Laurę Kałużny, Bartłomieja Skórko oraz Marię Toborek.

W fazie grupowej turnieju juniorek Maria Toborek zajęła 3, a Laura Kałużny 5 miejsce. W fazie pucharowej po zaciętych walkach Laura Kałużny zakończyła rywalizację w w przedziale 17-24 , a Marysia Toborek, która przypominamy wciąż jest jeszcze kadetką zawody na miejscu 33-36.

W kategorii juniorów naszych barw bronił Bartłomiej Skórko, nasz junior w rozgrywkach grupowych zajął 4 miejsce, a po zaciętej walce w turnieju pucharowym zajął miejsca w przedziale 17-24.